Utenos rajono Daugailių sveikatingumo ir sporto rėmimo fondas įregistruotas 2002 m. birželio 25 d.

 Į. k. 112021238. Sąskaita LT37 7044 0600 0261 2806. AB SEB Vilniaus bankas

Kontaktai: Mokyklos g. 4, Daugailiai,  Utenos r. LT28414.  Tel./faksas 8-389-35544

Fondo tikslai:

Populiarinti sportą ir sveiką gyvenseną Daugailių seniūnijoje ir Utenos rajone.
Planuoti ir vykdyti jaunimo ir suaugusiųjų užimtumo programas.
Organizuoti vasaros vaikų užimtumą dieninėse bei stacionariose stovyklose.

Fondo įkūrimo iniciatorius politikas, diplomatas, šiuo metu - ES misijos Afganistane vadovas  Vygaudas Ušackas.

Fondo pirmininkas Stasys Dervinis.

Pagrindiniai rėmėjai: p. Juozas Krivickas, p. Audrey Gruss, p. Niels F. Dahlmann, p. G. Vitkus, p. V. Ušackas. Rėmėjai — JAV gyvenantys lietuviai bei pritariantys fondo tikslams asmenys.

2002 m. sukauptas 20000 Lt fondas. 2003 m. 27000 Lt.  2004 m. -28300 Lt.  2005 m. 18200 Lt. Gautos lėšos skiriamos Utenos rajono mokyklų vasaros stovyklų organizavimui. Siekiama sutelkti verslininkų pajėgas kaimo ir vaikų jaunimo kompiuterinio raštingumo įgūdžių tobulinimui, laisvalaikio įvairovės skatinimui.

-Amerikos Lietuviai nori, kad Lietuvos vaikai prasmingai praleistų vasaras, įgautų žinių ir augtų kaip asmenybės. Skirtumai tarp miesto ir kaimo dar labai dideli, o aš bei visi tie, kurie padeda Lietuvos vaikams, norime, kad tas atotrūkis būtų kuo mažesnis, kad Lietuvoje išaugtų nauja pilietiškai atsakingų jaunų žmonių karta. Džiaugiuosi, kad Amerikos lietuvių surinktos lėšos naudojamos pagal paskirtį ir jaučiu, kad mano atostogų laikas, kurį skiriu stovykloms aplankyti, yra praleistas prasmingai. Tai investicija į šalies ateitį.Tikiu gilia labdaros ir socialinės atsakomybės tradicija. Tie, kuriems Dievas ir likimas lėmė būti turtingesniais, turi padėti kitiems visuomenės nariams - sakė ambasadorius V. Ušackas.

A. Grigaliūnienės nuotraukoje - Š. Marčiulionis, P. Baltuška, V. Ušackas, S. Dervinis
A. Grigaliūnienės nuotraukoje - Šarūnas Marčiulionis, Petras Baltuška, Vygaudas Ušackas, Stasys Dervinis Daugailių pagrindinės mokyklos sporto salėje
Joomla templates by a4joomla