2018 03 futbolasUtenos daugiafunkciame sporto centre vyko 2018 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui futbolo (5x5) varžybos.

Po varžybų pogrupiuose į pusfinalius pateko Vyžuonų, Leliūnų ir Daugailių, Sudeikių komandos. Pirmajame pusfinalyje Vyžuonos 2:0 įveikė Sudeikius, antrame Daugailiai 7:0 Leliūnus. Kovoje dėl trečiosios vietos Leliūnai rezultatu 1:0 įveikė Sudeikius ir iškovojo trečiąją vietą. Finale dėl nugalėtojo vardo Daugailių komanda rezultatu 5:1 nugalėjo Vyžuonų komandą ir tapo žaidynių nugalėtoja. Daugailių komandoje žaidė ir aukso medalius laimėjo: Tadas Taukelis, Rolandas Norkūnas, Evaldas Stuglys, Tomas Šarlovskis, Dovydas Alaunė, Karolis Sinica, Paulius Malaiška, Mantas Viliūnas. Antrąją vietą ir sidabro medalius iškovojo Vyžuonų komanda: Edvinas Degutis, Edgaras Mateika, Ramūnas Bulka, Saulius Auškalnis, Bronius Baravykas, Saulius Juodelis, Edmundas Pelėda.
Po futbolo varžybų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynėse pirmauja „A“ grupėje Leliūnų seniūnija, „B“ grupėje – Daugailiai.

Sveikiname Daugailių komandos žaidėjus su pergale.