Utenos rajono savivaldybės administracija gavo Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros kvietimą teikti paraišką dotacijai dėl asbesto turinčių gaminių atliekų (toliau – asbesto atliekos) surinkimo apvažiavimo būdu, transportavimo ir saugaus šalinimo gauti. Utenos rajono savivaldybės administracija norėdama teikti paraišką, turi pateikti gyventojų, pageidaujančių priduoti šalinimui asbesto atliekas, sąrašą ir surenkamo asbesto atliekų (asbestinės stogų dangos ir pan.) kiekį.

Kviečiame gyventojus, norinčius dėl asbesto atliekų paėmimo iš gyventojo nurodytos vietos (esančios Utenos rajono savivaldybės teritorijoje) kreiptis iki 2019 m. kovo 4 d. į Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyrių tel. (8 389) 43 520 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Registruojantis dėl planuojamo asbesto atliekų surinkimo, reikia nurodyti asmens vardą, pavardę; atliekų susidarymo/paėmimo vietą; preliminarų kiekį kilogramais ar tonomis (rekomenduojama laikytis normos, kad kvadratinis metras šiferio sveria 11 kilogramų); kontaktus (telefoną ir/ar el. paštą).

Nemokama asbesto atliekų surinkimo ir šalinimo paslauga galima bus pasinaudoti, jei nėra gaunamos kitos paramos lėšos ar jos yra tinkamos finansuoti įgyvendinant valstybės ar savivaldybių biudžetų ar išteklių, ES Struktūrinės paramos ar kitų fondų bei programų lėšomis finansuojamus projektus. Kad atitinka šią sąlygą, atliekų turėtojas, turės patvirtinti savo parašu.

Atkreipiame dėmesį, kad Utenos rajono savivaldybės administracija paraišką finansavimui gauti turi pateikti kovo mėnesį, o asbesto atliekų surinkimas/paėmimas iš gyventojo nurodytos vietos galės būti vykdomas, jei bus skirtas finansavimas. Apie projekto įgyvendinimą bus skelbiama atskirai.

 

 

Joomla templates by a4joomla